Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Sep

29

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

 Konkurss notiek jau devīto reizi. Konkursa mērķis ir iepazīt un izpētīt meža ietekmi uz savu pagastu, novadu, pilsētu un Latviju. Moto: „Mežs – mūsu bagātība!”
Lai piedalītos konkursā, jāveic literatūras un informācijas avotu izpēti par koka mūsdienīgiem un daudzfunkcionāliem izmantošanas veidiem savā pagastā, novadā, pilsētā vai Latvijā un sagatavot radošu izpētes darbu – pārgājiena vai ekskursijas aprakstu brīvā stāstījumā, esejas vai citā literārā formā par interesantiem novērojumiem un atklājumiem, papildinot aprakstu ar stāstnieku liecībām un vizuālo informāciju (zīmējumiem, kartēm, fotoattēliem u.c.).
3.a klase, gatavojoties konkursam, jau apmeklējusi Slīteres nacionālo parku

Foto no konkursa:

http://centrasakumskola.ventspils.lv/foto/?album=15&gallery=140

14:49
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by