Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here

Cienījamie vecāki, skolas darbinieki un skolēni!

Valsts simtgade ir vērienīgākais notikums mūsdienu Latvijas vēsturē. To atzīmēs piecus gadus (2017. – 2021.) visā Latvijā un dažādās pasaules valstīs.

Šogad svinam Latvijas 101. dzimšanas dienu. Svinību laikā tiek izcelti galvenie, ar valsts veidošanos saistītie notikumi un personības, pilnvērtīgi izklāstot Latvijas stāstu. Arī Ventspils Centra sākumskola ir daļa no šī stāsta.

Mēs esam daļa no Latvijas, un šie ir svētki katram no mums. 18. novembris ir Latvijas dzimšanas diena – lai arī vēl nebija nospraustas valsts robežas, apņēmīgu cilvēku grupa šajā dienā 1918. gadā proklamēja neatkarīgu Latvijas valsti. Vēl vairākus mēnešus pēc šī drosmīgā soļa norisinājās karadarbība – Krievijas impērija negribēja zaudēt nozīmīgu teritoriju. Taču joprojām tieši šī diena ir katram latvietim pati nozīmīgākā valsts svētku diena.

Tieši mēs esam tie, kas veido Latviju tādu, kāda tā ir. Arī neliels ieguldījums var būt būtisks – iejūtība, tolerance, cieņpilna attieksme, labas zināšanas un savstarpēja sapratne. Kādi būsim mēs, tāda arī būs Latvija. Es lepojos ar katru no jums – skolēnu, vecāku, pedagogu, skolas darbinieku un ikvienu, kas atbalsta mūsu skolu, jo, veidojot Ventspils Centra sākumskolu par stipru un draudzīgu, mēs par tādu veidojam arī Latviju. Tikai vienotībā ir spēks, kā šodien. Būt kopā un ticēt Latvijai, tās spējai būt un pastāvēt, kaut arī tik mazai uz pasaules lielvalstu fona. Nekad nav par vēlu darīt labus darbus un atrast jaunus veidus, kā izrādīt savu atbalstu, mīlestību un pateicību Latvijai. Lai gaiši un mīlestības pilni šie svētki!

Dievs, svētī Latviju!

Ventspils Centra sākumskolas

direktore Liāna Biezbārde

Ir sācies IT izaicinājuma fināls! Ventspils Centra sākumskolas 3.a klases trīs komandas 14. un 15. novembrī startē finālā. Mēs esam kopā ar jums un turam īkšķus.

Lai veicas!

Labdien, cienījamie vecāki, pedagogi, skolas darbinieki un skolēni!

Mēs esam maza, bet stipra valsts, par to liecina mūs vēlme būt brīviem un neatkarīgiem. Ik gadu 11. novembrī, Lāčplēša dienā, visā Latvijā tiek iedegtas neskaitāmas sveces, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku 1919. gada 11. novembrī. Pieminot šo notikumu, Lāčplēša dienā tiek godināti Latvijas brīvības cīnītāji.

Arī Ventspils Centra sākumskolā notiks pasākums par godu Lāčplēša dienai. Šīs dienas svinīgais pasākums pie skolas galvenās ieejas sāksies 11. novembrī plkst.17:00. Aicinu pulcēties pie galvenās ieejas plkst 16:50, līdzi ņemot svecītes, lai kopīgi godinātu Latvijas varoņus. Pēc svinīgā pasākuma ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties tradicionālajā Lāčplēša dienas lāpu gājienā, pievienojoties tam pie mūsu skolas, tā simboliski pasakoties valsts brīvības cīnītājiem un vairojot kopības sajūtu.

Ar cieņu

Ventspils Centra sākumskolas direktore

Liāna Biezbārde

Rūpējoties par izglītojamo drošību, sākot ar š.g.11.11.,

skolas pagalma vārti tiks slēgti šādos laikos

Nedēļas diena

Aizslēdz

Atslēdz

Pirmdiena

11.10

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

10.00

Piektdiena

11.10

“Kad esi maziņš, piedzimstot neredzi tikai mammu un ārstus, viņš jau ir klāt sākumā. Saprot Tevi, uzklausa, palīdz grūtos brīžos. Pat tad, ja Tu esi izdarījis ko sliktu, viņš tevi sabar, bet uzreiz pēc tam samīļo un piedod. Profesija tētis nav elementāra. (..) Šādu profesiju, īsto versiju, Tu redzēsi tikai vienu reizi mūžā. Jo īsts tētis ir tikai vienreiz mūžā”

Līdzi , protams, var ņemt arī mammas, jo viņas vienmēr ir mūsu galvenais atbalsts. Neatstājiet mājās brāļus un vectēvus. Neaizmirstam sporta apģērbu un sportisko garu.

Tēvi, neaizmirstiet – bērnam šķiet, ka tēvs var visu, ir Supermens un Betmens vienā personā.

Uz tikšanos !

Būsiet mīļi gaidīti Zinību dienas pasākumā š.g. 2.septembrī plkst. 9:00!

Plkst. 8:45 – pulcēšanās skolas pagalmā
Plkst. 9:00 – svinīgais pasākums un pirmā skolas zvana ieskandināšana
Pēc svinīgā pasākuma klases stunda
Lietus gadījumā pulcēsimies skolas foajē

Lai mums visiem daudz skaistu brīžu šajā mācību gadā!
Skolas kolektīvs

fresh