Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here

Ir sācies IT izaicinājuma fināls! Ventspils Centra sākumskolas 3.a klases trīs komandas 14. un 15. novembrī startē finālā. Mēs esam kopā ar jums un turam īkšķus.

Lai veicas!

Labdien, cienījamie vecāki, pedagogi, skolas darbinieki un skolēni!

Mēs esam maza, bet stipra valsts, par to liecina mūs vēlme būt brīviem un neatkarīgiem. Ik gadu 11. novembrī, Lāčplēša dienā, visā Latvijā tiek iedegtas neskaitāmas sveces, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku 1919. gada 11. novembrī. Pieminot šo notikumu, Lāčplēša dienā tiek godināti Latvijas brīvības cīnītāji.

Arī Ventspils Centra sākumskolā notiks pasākums par godu Lāčplēša dienai. Šīs dienas svinīgais pasākums pie skolas galvenās ieejas sāksies 11. novembrī plkst.17:00. Aicinu pulcēties pie galvenās ieejas plkst 16:50, līdzi ņemot svecītes, lai kopīgi godinātu Latvijas varoņus. Pēc svinīgā pasākuma ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties tradicionālajā Lāčplēša dienas lāpu gājienā, pievienojoties tam pie mūsu skolas, tā simboliski pasakoties valsts brīvības cīnītājiem un vairojot kopības sajūtu.

Ar cieņu

Ventspils Centra sākumskolas direktore

Liāna Biezbārde

Rūpējoties par izglītojamo drošību, sākot ar š.g.11.11.,

skolas pagalma vārti tiks slēgti šādos laikos

Nedēļas diena

Aizslēdz

Atslēdz

Pirmdiena

11.10

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

10.00

Piektdiena

11.10

“Kad esi maziņš, piedzimstot neredzi tikai mammu un ārstus, viņš jau ir klāt sākumā. Saprot Tevi, uzklausa, palīdz grūtos brīžos. Pat tad, ja Tu esi izdarījis ko sliktu, viņš tevi sabar, bet uzreiz pēc tam samīļo un piedod. Profesija tētis nav elementāra. (..) Šādu profesiju, īsto versiju, Tu redzēsi tikai vienu reizi mūžā. Jo īsts tētis ir tikai vienreiz mūžā”

Līdzi , protams, var ņemt arī mammas, jo viņas vienmēr ir mūsu galvenais atbalsts. Neatstājiet mājās brāļus un vectēvus. Neaizmirstam sporta apģērbu un sportisko garu.

Tēvi, neaizmirstiet – bērnam šķiet, ka tēvs var visu, ir Supermens un Betmens vienā personā.

Uz tikšanos !

Būsiet mīļi gaidīti Zinību dienas pasākumā š.g. 2.septembrī plkst. 9:00!

Plkst. 8:45 – pulcēšanās skolas pagalmā
Plkst. 9:00 – svinīgais pasākums un pirmā skolas zvana ieskandināšana
Pēc svinīgā pasākuma klases stunda
Lietus gadījumā pulcēsimies skolas foajē

Lai mums visiem daudz skaistu brīžu šajā mācību gadā!
Skolas kolektīvs

fresh