Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Feb

7

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

3.februārī labklājības ministre Ilze Viņķele svinīgi pasludināja Eiropas gadu aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei (2012) Latvijā par atklātu.

Eiropas gada (2012) Labas gribas vēstnieki būs Rīgas Stradiņa universitātes profesors un ārsts – gastroenterologs Anatolijs Danilāns, tautas deju ansambļa “Zelta sietiņš” vadītāja Baiba Rasma Šteina, mūziķis Kārlis Būmeisters, Dziesmu svētku virsdiriģents, kordiriģents Edgars Račevskis, Liepājas teātra aktrise Inese Kučinska. Tāpat labo vēsti tautā nesīs Ventspils Centra sākumskolas zēnu koris un tā solists Miks Laksbergs, kā arī Inese Zinģīte, kura Latvijā plašāk pazīstama ar savu dzīves stāstu, kā ar apņēmību un neatlaidību uzveikt ikvienu šķietami bezcerīgu situāciju.

21:09
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by