Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
May

14

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

21.maijā plkst. 18.00 orientēšanās sacensības starp klasēm! Piedalās visi skolēni un viņu vecāki! Pulcēšanās auto stāvvietā pie Jūrmalas parka! Klašu starta laiki tiks precizēti.Orientēšanās notiks Jūrmalas parka, pludmales un kempinga teritorijā, izmantojot aplikāciju LOQUIZ! 
LOQUIZ ir jauna stratēģiska, orientēšanās spēle pilsētvidē artelefoniem. Spēles laikā dalībnieki pārvietojas , vadoties pēc norādēm interaktīvajā kartē. Uz kartes ir attēloti dažādipunkti, kurus dalībniekiem ir jāapmeklē. 
Sasniedzot konkrēto punktu, uz telefona parādāsattiecīgs jautājums, kurš vai nu ir saistīts ar Jūsu pašreizējo atrašanās vietu, vai ar kāda fakta/notikuma/informācijas konstatāciju. 
Lūgums vienam no vecākiem lejuplādēt LOQUIZ aplikāciju savā telefonā! Telefonā jābūt interneta pieslēgumam! 
Cerēsim, ka laiks mūs lutinās!!!

11:16
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by