Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Oct

22

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

 

Oktobrī ir sācies aktīvs darbs Ventspils Digitālā centra mūsdienīgo tehnoloģiju interešu izglītības nodarbībās.

Tā kā daļa Ventspils skolēnu, kuriem tuvas mūsdienīgās tehnoloģijas un kuri bija pieteikušies nodarbībām Digitālajā centrā, vienlaikus nodarbojas arī ar sportu, dzied, dejo un ir citādi aktīvi, ne visiem izdevās salāgot visas intereses. Tādēļ Ventspils Digitālā centra interešu izglītības nodarbībās radušās brīvas vietas, kas  paver lielisku iespēju pieteikties pulciņos tiem skolu 1.-12.klašu skolēniem un Ventspils Tehnikuma audzēkņiem, kuri vēl to nav paspējuši izdarīt.

Iespējams pieteikties šādos pulciņos:

Nosaukums Norises laiks Brīvo vietu skaits
Datorzinības 1. klasei piektdienās plkst. 14:00 2
Digitālā foto un video pamati 2. – 4. klasei pirmdienās plkst. 14:00 7
Digitālā foto un video pamati vidusskolai pirmdienās plkst. 17:30 2
WEB lapu izveide bez programmēšanas pamatskolai ceturtdienās plkst. 15:45 7
WEB lapu izveide ar programmēšanu, pamatskolai un vidusskolai ceturtdienās plkst. 17:30 3
Programmēšanas pamati (KODU spēļu programmēšana) 2. – 4. klasei ceturtdienās plkst. 15:45 6
Programmēšanas pamati pamatskolai trešdienās plkst. 17:30 vai piektdienās plkst. 15:45 5
Learn IT programmēšana 3. – 4. klasei trešdienās plkst. 14:45 1
Microsoft IT Academy pamatskolai ceturtdienai plkst. 17:30 3
Microsoft IT Academy vidusskolai trešdienās plkst. 17:30 2
Start(IT) programmēšana vidusskolai otrdienās plkst. 17:30 4
Digitāla mājturība 2. – 4. klasei trešdienās plkst. 14:00 5
Digitāla mājturība vidusskolai piektdienās plkst. 17:30 12
Datorgrafikas un datoranimācijas pamati pamatskolai pirmdienās plkst. 15:45 1

 

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām pulciņiem pieteikties klātienē Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3. Nepilngadīgu pulciņu dalībnieku vecākiem klātienē jāiepazīstas arī ar iekšējās kārtības noteikumiem un jāparaksta vecāku iesnieguma forma. Brīvās vietas tiks aizpildītas pēc principa, “kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ”. Skolēns drīkst darboties arī vairākās Ventspils Digitālā centra interešu izglītības nodarbībās.

Aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi Ventspils portālā www.ventspils.lv, kā arī Ventspils Digitālā centra sociālo tīklu profilos www.draugiem.lv/vdcentre, www.facebook.com/vdcentre un www.twitter.com/vdcentre.

 

Vairāk informācijas:

Raitis Roze

Ventspils Digitālais centrs

e-pasts: [email protected]

tālr.: 63607607

 
14:14
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by