Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Oct

17

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

Darot kopā, var izdarīt vairāk labo darbu! 17.-21. skolā tiks organizēta labo darbu nedēļa. Šīs nedēļas ietvaros katra klase izvēlējusies kādam palīdzēt, atvieglot kāda ikdienu.
1. a klases skolēni grābs lapas skolas pagalmā. Pēc stundām sakārtos klasi un vāks zīles un kastaņus, lai varētu nodot Briežu dārza meža dzīvniekiem.
1.b klase veiks trīs labos darbus :
1. vienu labo darbiņu veiks katrs skolēns mājās (pēc izvēles);
2. otru darbiņu skolā (sakārtot solu vai darba kasti , vai kādam palīdzēt,);
3. trešo darbiņu klase veiks kopīgi: palīdzēs dzīvniekiem gatavoties ziemai un vākt ziemas krājumus meža dzīvniekiem. Skolēni vāks zīles un kastaņus visas nedēļas garumā un tad savākto nodos Latvijas Valsts Meža pārstāvim.
2.a vāks zīles un ceturtdien vedīs uz Briežu dārzu, kā arī brauks uz dzīvnieku patversmi “Rembo” ar savāktajiem dzīvnieku barības ziedojumiem.
2. b klase grābs lapas skolas pagalmā
Labo darbu nedēļā skolēni grābs lapas skolas pagalmā. Katrs skolēns veido savu labo darbu kalendāru.
3. b klase grābs lapas skolas pagalmā
4.a klases skolēni visas nedēļas garumā palīdzēs skolas ēdnīcā uzklāt galdus un novākt netīros traukus.
4.b klase palīdzēs patversmes dzīvniekiem ar pārtiku un segām, vāks zīles un ābolus briežu dārzam, grābs lapas skolas pagalmā.
Labo darbu nedēļā 5.a klase taisīs apsveikumus pansionāta iemītniekiem, ko Ziemassvētku laikā nogādāsim pansionātā ,lai iepriecinātu vecos cilvēkus.
Katrs skolēns personīgi šajā nedēļā iepriecinās/palīdzēs/izdarīs kādu labu darbiņu kādam ģimenes loceklim, kaimiņam vai draugam, šo veikumu iemūžinot fotogrāfijā.
5.b klase sadarbībā ar sociālo dienestu plānojusi sagādāt mīkstās mantiņas bērniem no maznodrošinātām ģimenēm. Katram bērnam tiks izgatavota arī kartiņa.
6.a klases skolēni ir iecerējuši vākt zīles, ābolus, burkānus un visu nogādāt briežu dārzam.
6.b klase labo darbu nedēļā klase plānojusi flešmobu- labie vārdi.

13:58
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by