Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Oct

31

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

26.oktobrī mūsu skolas skolnieces Beate Berķe, skolotāja Ilva Freiberga un Beata Estere Mačtama, skolotāja Sandra Sproģe piedalījās Piektajā Rīgas starptautiskajā jauno pianistu konkursā.

Konkursa mērķis ir bagātināt atskaņotājmākslas tradīcijas Latvijā, veicināt folkloras un klasiskās mūzikas žanrus, sekmēt un veicināt klavierspēles prasmju attīstību jaunajiem pianistiem gan Latvijā, gan ārzemes. Konkursu vērtēja starptautiskā komisija – Arta Arnicāne, Sergejs Osokins, Gintaras Januševičius, Olga Paliy, Slawomir Wilk.

Meitenes startēja solo Junior “D”grupā, kur spēlēja skolēni no skolām ar padziļinātu mūzikas apmācību. Beata Estere Mačtama ieguva I vietu un balvu par labāko Paula Dambja skaņdarbu atskaņošanu. Beate Berķe ieguva III vietu un balvu par labāko Jāņa Ķepīša skaņdarbu atskaņošanu .

img-20161031-wa0001 img-20161031-wa0000

13:41
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by