Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Dec

1

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

Ik gadu Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir tas brīdis, kad mēs kļūstam gaišāki, garīgāki un iejūtīgāki paši pret sevi un cilvēkiem, kuri ir mums līdzās. 8.decembrī plkst. 18.00 Livonijas ordeņa pils kapelā skanēs romantisks, mīlestības caurstrāvots akustiskās mūzikas koncerts.
To sniegs Centra sākumskolas zvanu ansamblis Saules zvani (vad. Sandra Sproģe, koncertmeistere Terēza Tīrmane) un Jaunrades nama ģitāristu ansamblis (vad. E.Jaunskalže)
Koncertā dzirdēsim gan baroka laikmeta mūziku, gan tautas dziesmas apdares un arī mūsdienu autoru darbus romantiskās skaņās. To visu savīs kopā mīlestības dzeja, kuru lasīs Marija Spruģevica, pie gaismas pults – Kaspars Sproģis.
Mūzikas, dzejas un gaismas kopējais skanējums uzburs ziemas pasaku, kas sasildīs ikvienu sirdi šajā vakarā.

zvani-pili-8-12-mazs

10:27
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by