Dec

Cienījamie skolotāji, vecāki un skolēni!

Klāt Ziemassvētku laiks! Kā katru gadu, šajā laikā mēs gaidām brīnumu un ticam, ka tas piepildīsies un mūsu sapņi īstenosies, atnesot prieku, piepildījumu, laimi. Katram mums ir savi sapņi, kāds sapņo par labu vērtējumu, kāds – par mīļu vārdu un apskāvienu, kāds – kucēnu, bet kāds par ceļojumu. Vēl kādam ir pavisam vienkārši sapņi – par veselību, par saticību ģimenē, par mīlestību un sapratni. Lai kādi būtu mūsu sapņi, daudz ir atkarīgs no mums pašiem, ieguldītā darba un vēlmes sapņus piepildīt. Dažus sapņus ir grūti piepildīt, un tad talkā nāk draugi un cilvēki, kas mūs atbalsta.

Ir semestra beigas, šis ir arī skolas sapņu piepildījuma laiks. Laiks, kad tiek apkopoti labie darbi, sasniegtie mērķi un iegūtie rezultāti. Es lepojos ar konkursu dalībniekiem un to mazajām un lielajām uzvarām, ar koncertu dalībniekiem, kas mūsu skolas vārdu aiznes tuvu un tālu, ar skolēnu mācību sasniegumiem.

Vēlos pateikt paldies skolotājiem par paveikto šī mācību gada pirmajā semestrī, par ieguldīto darbu, laiku un mīlestību.

Paldies vecākiem par atbalstu, atsaucību un sapratni, esot kopā ar saviem bērniem un skolu.

Lai svētīgi, miera, mīlestības un veselības pilni Ziemassvētki un laimīgs 2019. gads!

Direktore Liāna Biezbārde