Mar

Cien. vecāki!

Aicinām Jūs apmeklēt vecāku dienu Ventspils Centra sākumskolā 3. aprīlī!

Šajā dienā Jūs varēsiet:

* piedalīties radošajās darbnīcās no plkst. 9:40 līdz 11.20, iepriekš elektroniski reģistrējoties (reģistrēšanās tiek slēgta 1.04.2019. plkst.18:00);

* no plkst. 16:00 līdz 18:00 tikties individuālā sarunā par sava bērna mācību darbu un sasniegumiem ar klases audzinātāju, priekšmetu skolotājiem, skolas vadību, iepriekš elektroniski reģistrējoties (reģistrēšanās tiek slēgta 1.04.2019. plkst.18:00). Uz sarunu varat ierasties kopā ar savu bērnu. Pieteikšanās nenodrošina to, ka Jums pie skolotāja nebūs jāgaida, kamēr citi vecāki sarunājas ar skolotāju.

* plkst. 18:00 aktu zālē 6. klašu izglītojamo vecāku tikšanās ar Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktori P. Kopmani

* Lai uzzinātu Jūsu viedokli par izglītības iestādi, lūgums aizpildīt aptaujas anketu līdz 5.04.2019.

Iespēja reģistrēties un aptauja pieejamas e-klases pastā.