Sep

Cienījamie bērni, vecāki un skolotāji!

Klāt atkal skolas laiks! Pasaule smaržu un noslēpumu pilna, aicinoša un interesanta. Rudens klusām jau klauvē pie skolas durvīm, bet saules stari vēl nebēdnīgi lūkojas skolas logos un tā vien aicina palikt laukā vēl mazliet ilgāk un nesēsties skolas solos, bet zinības iegūt ārpus tās. Jaunais 2019./2020. mācību gads, kāds tas būs un ko tas nesīs?

Uzsākot 2019./2020.m.g. skola ir definējusi savas vērtības un viena no tām ir atbildība. Atbildība par to, kādi mēs esam un ko mēs sasniedzam. Kopā mēs esam varens spēks un varam realizēt idejas un īstenot mērķus, sasniegt vēl vairāk nekā iepriekš. Bet tam ir nepieciešama izturība, veselība un optimisms.

Šajā mācību gadā skolai ir akreditācijas gads un visai Latvijai šis ir īpaši skanīgs laiks, jo 2020. gada vasarā notiks XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, kuriem visa gada garumā gatavosies arī mūsu skolas skolēni un skolotāji.

Dar` man, tēvis, pastaliņas,
Pērc man staltu cepurīt`,
Šuj man svārkus, māmuliņa,
Skolā iet(i) man gribas!

Pieloc, māsiņ, skolas somu
Bagātiem(i) gabaliem:
Vidū maizes riecientiņu,
Apkārt dziesmas, pasakas!

Ceļam mēs līdzi katrai klasei dodam ceļamaizi. Rudzu maize  sniedz enerģiju, uzlabo veselību. Lai maizes rieciens ir kā spēka avots ceļā uz jaunām zināšanām, ideju īstenošanu un sadarbību.

Lai skanīgs, aizrautīgs un interesants šis mācību gads!