Nov

Labdien, cienījamie vecāki, pedagogi, skolas darbinieki un skolēni!

Mēs esam maza, bet stipra valsts, par to liecina mūs vēlme būt brīviem un neatkarīgiem. Ik gadu 11. novembrī, Lāčplēša dienā, visā Latvijā tiek iedegtas neskaitāmas sveces, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku 1919. gada 11. novembrī. Pieminot šo notikumu, Lāčplēša dienā tiek godināti Latvijas brīvības cīnītāji.

Arī Ventspils Centra sākumskolā notiks pasākums par godu Lāčplēša dienai. Šīs dienas svinīgais pasākums pie skolas galvenās ieejas sāksies 11. novembrī plkst.17:00. Aicinu pulcēties pie galvenās ieejas plkst 16:50, līdzi ņemot svecītes, lai kopīgi godinātu Latvijas varoņus. Pēc svinīgā pasākuma ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties tradicionālajā Lāčplēša dienas lāpu gājienā, pievienojoties tam pie mūsu skolas, tā simboliski pasakoties valsts brīvības cīnītājiem un vairojot kopības sajūtu.

Ar cieņu

Ventspils Centra sākumskolas direktore