Dec

Cienījamie vecāki, skolēni un skolas darbinieki!

Ir laiks, kad katrs cilvēks un visa pasaule gaida brīnumu! Kaut arī šie Ziemassvētki, iespējams, nebūs baltas sniega segas pārklāti, katrs mēs vēlamies noticēt tam, ka brīnums ir iespējams. Mūsu skolas un māju telpas rotā Adventes vainagi, un tiek iedegtas sveces, kas apliecina mūsu ticību labajam, tīrajam un gaišajam. Adventes vainaga aplis simbolizē nepārtrauktību un harmoniju, aizsargā pret ļaunumu, sveces ir gaismas simbols. Šajā Ziemassvētku laikā brīnumi ir mums visapkārt, atliek tikai ļaut sirdij tos ieraudzīt – smaids, kas tiek dāvāts ikdienā, kāds mīļš vārds vai apskāviens. Ziemassvētki ir laiks, kad cilvēka sirds ir atvērta visam labajam, ir novēlējumu laiks, kurā valda dāvināšanas un saņemšanas prieks. Iziesim cits citam pretī, pasniegsim roku laba vēlējumam, uzmundrināsim cits citu ar smaidu un labestību!

Viss, ko pasakām, domājam un otram novēlam, var piepildīties… Uzdāvināsim brīdi klusuma un miera ikdienas steigā, lai saprastu, kas ir vērtīgs… Varbūt patiešām spējam darīt brīnumus?

Gada nogale vienmēr ir pārdomu laiks.

Lai mūs visus šajā laikā pavada Ticība, Cerība un Mīlestība! Lai katrā mājā valda saticība, cieņa un savstarpējā sapratne!

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu!

Ventspils Centra sākumskolas direktore

Liāna Biezbārde