Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Aug

18

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

Sākot ar 2010./2011. mācību gadu mūsu skolā tiek ieviesta e- klase.

Skolvadības sistēma e-klase ir skolotāju darba instruments, ar kura palīdzību tiek nodrošināti pedagoģiskā procesa nepieciešamā dokumentācija. E-klase apvieno klases elektronisko žurnālu ar dažādu atskaišu veidošanu. Papildus tam skolēni un viņu vecāki var sekot līdzi sekmēm internetā un sazināties ar skolotājiem tiešsaistē.

Tā kā skolvadības sistēma “e-klase” ir centralizēta sistēma, tad skolotājiem, vecākiem un skolēniem pieeju sistēmai “e-klase” var nodrošināt jebkurš dators, ar nosacījumu, ka datoram ir pieslēgts internets.

Informācija par piedāvāto iespēju “Ģimenes komplekts” un iesniegums vecākiem, lai pieteiktos e-klasei atrodami šeit (plašāka informācija pie klases audzinātāja).

14:02
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by