Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Nov

3

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

Ventspils Centra sākumskolas 2. a klases audzēkņi  Beata  Estere Mačtama  un Gustavs Tīrmanis pedagoģes Sandras Sproģes  vadībā piedalījās 3. Rīgas starptautiskajā  jauno pianistu konkursā un ieguva augsto 2.vietu.

Centra sākumskolas audzēkņi izpildīja  latviešu tautas dziesmu popūriju G.Pelēča apdarē. Viņi arī saņēmu balvu par labāko J.Ķepīša apdares atskaņojumu.

Konkurss veltīts muzikālās folkloras, klasiskā baleta un operas melodiju popularizēšanai akadēmiskajā klavierspēlē solo un ansamblim četrrocīgi, atvērts dalībai visu tautību jaunajiem pianistiem pasaulē un pieejams plašai sabiedrībai.

Rīgas Starptautiskajā Pianistu konkursā piedalījās 62 talantīgi jaunieši no 9 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas, Krievijas, Vjetnamas, Polijas un Maķedonijas.

13:24
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by