Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Mar

9

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

Pagājušā nedēļa bijusi bagāta Centra sākumskolas instrumentālistiem.
6.martā vokāli instrumentālo ansambļu konkursā Competition Ventspils Groowe minētās skolas grupa Jautrie draugi A grupā ieguva 3.vietu (vadītāja S.Sproģe). Konkursā piedalījās 18 ansambļi ar 124 dalībniekiem trīs kategorijās (mūzikas skolas un mūzikas vidusskolas grupas)
Savukārt 7.martā Mūzikas akadēmijā notika Latvijas vispārizglītojošo skolu ar mūzikas profesionāli orientētā virziena programmas apguvi jauno pianistu mūzikas festivāls, kurā piedalījās Beate Estere Mačtama, Asnāte Līva Litavniece, Markuss Ābelītis un ieguva 1.pakāpes diplomus. Skolēnus sagatavoja pedagoģes Sandra Sproģe un Ilva Freiberga.
http://www.ventasbalss.lv/photos/image/3973

17:07
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by