Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Nov

4

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

No 26.- 29.oktobrim Rīgā notika 5.Starptautiskais jauno pianistu konkurss. Tajā piedalījās dalībnieki no 11 valstīm. To vidū bija arī Centra sākumskolas skolēni, kuri startēja 2 kategorijās.
Kategorijā Solo juniori D – Šarlote Šepte ieguva 2. vietu, kā arī saņēma žūrijas balvu par labāko Jāņa Ķepīša darbu atskaņojumu. Ansambļu juniori D kategorijā Beata Estere Mačtama un Endžija Evelīna Valdmane ieguva 1. vietu, kā arī saņēma žūrijas balvu par labāko Alfrēda Kalniņa darbu atskaņojumu. Žūriju pārstāvēja eksperti no Latvijas, Lietuvas un Krievijas.
Skolēnus konkursam sagatavoja pedagoģe Sandra Sproģe

Foto no konkursa:

http://centrasakumskola.ventspils.lv/foto/?album=15&gallery=144

14:59
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by