Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Dec

20

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

10.decembrī Ventspils Baptistu baznīcā notika Ventspils vispārizglītojošo skolu, Jaunrades nama koru, Centra sākumskolas zvanu ansambļa “Saules zvani” koncerts, kas vēstīja par Ziemassvētku tuvošanos.

Koru izpildījumā skanēja latviešu un ārzemju komponistu Ziemassvētku dziesmas, Saules zvani atskaņoja klasisko mūzikas pērli – J. Haidna Serenādi un populāro J.Livingstona Sudraba zvani melodiju. Koncerta noslēgumā kopkoris, kuru diriģēja Eduards Grāvītis, dziedāja „Angļu Ziemassvētku korāli”.

 

Foto http://www.ventspils.lv/lat/izklaide_kultura/94196-koru-un-zvanu-ansambla-koncerts-baptistu-baznica

22:33
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by