Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Mar

2

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

26. februārī Dobelē notika Latvijas skolēnu 69. spartakiādes sacensības „Veiklo stafetes”. Ventspils pilsētas skolu atlasē sīvā cīņā tiesības piedalīties finālsacensībās Dobelē izcīnīja Ventspils Centra sākumskolas komanda. Komandā startēja skolēni 2.-5.klasei, katrā klašu grupā 2 zēni un 2 meitenes.

Dobelē Centra sākumskolas komanda izcīnīja augsto 2.vietu, mājās atvedot kausu, diplomus un medaļas. 1.vietu izcīnīja- Jelgavas 4.vsk.(mūsējiem pietrūka vien 2 punkti), aiz mūsējiem vietas attiecīgi sadalīja Rīgas Āgenskalna sākumskolas, Brocēnu vidusskolas, Rīgas Hanzas vidusskolas un Rīgas Centra Humanitārā vidusskolas komandas.
Ventspils Centra sākumskolas komandā startēja- Šarlote Šepte, Marta Borherte, Žanete siliņa, Miks Cīrulis, Niklāvs Stenders, Rets Gūtmanis, Estere Roga, Annija Maslovska, Nellija Stankevica, Markuss Diške, Monta Taubere, Laura Igare, Everts Riekstiņš, Toms Salnājs, Amanda Fridrihsberga, Una Millere, Selīna Šemele, Kristaps Kančs, Daniels Kuļčihins, Klāvs Gailis. Komandu sacensībām sagatavoja sporta skolotājas Ineta Leite un Edīte Kaufmane.

http://centrasakumskola.ventspils.lv/foto/?album=15&gallery=168

12:59
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by