Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
May

2

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

Cienījamie vecāki !

Katram no Jums ir noteikta pieredze un savas domas par skolu un tās problēmām, atziņas, kā varētu labāk organizēt tās darbu. Bet šai pieredzei, kamēr tā pieder tikai atsevišķiem cilvēkiem, nav lielas ietekmes.
Tāpēc Izglītības pārvalde 1., 4. un 5.klašu vecākiem lūdz atbildēt uz vairākiem jautājumiem, lai uz atbilžu pamata izdarītu vispārinājumus skolas darba uzlabošanai.
Šīs aptaujas panākumi lielā mērā atkarīgi no Jūsu objektivitātes, lietišķuma un godīgas attieksmes pret to. Anketa ir anonīma. Anketu Jums nodos klases audzinātājs. Pēc anketas aizpildīšanas aploksne jāaizlīmē.


Jau iepriekš pateicamies par sadarbību un Jūsu sniegto informāciju.

14:11
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by