Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Aug

26

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

Cienījamie Ventspils skolotāji, skolēni un vecāki!

No 29. augustā līdz 11.septembrim noritēs pieteikšanās Ventspils Digitālā centra bezmaksas interešu izglītības nodarbībām jeb pulciņiem.

Nodarbības notiks vienu reizi nedēļā pēc mācībām skolā. Vienas nodarbības garums – divas mācību stundas. Programmas saturs būs piemērots gan meitenēm, gan zēniem, kā arī to apjoms un tēmas ir pielāgotas dažādām vecuma grupām.

Iespēja pēc skolas apgūt jaunas IKT prasmes Digitālajā centrā Ventspils skolēniem tiks piedāvāta jau otro gadu. Pulciņos varēs pieteikties gan skolēni, kas līdz šim nav piedalījušies, gan skolēni, kas vēlas turpināt apgūt iepriekšējā mācību gadā iesākto pulciņu tēmas. Līdz ar to pulciņu grupu sadalījums šogad ir grupās (1 līdz 4 grupas), ņemot vērā iepriekšējo sagatavotību un vecumu.

Šajā mācību gadā tehnoloģiju interešu izglītības nodarbību piedāvājums ir paplašināts un skolēni varēs pieteikties 10 dažādu tēmu pulciņiem. Šī mācību gada jaunumi: mājas lapu un mobilo aplikāciju dizains, trīs dimensiju datorgrafika un robotika.

Lai pulciņu nodarbības būtu pieejamākas Pārventas skolēniem ,datorzinību pamatu un programmēšanas pamatu nodarbības tiks organizētas arī Pārventā,5.vidusskolas telpās.

Robotikas nodarbības tiek organizētas sadarbībā ar Ventspils Jaunrades namu, attīstot un paplašinot esošās robotikas programmas. Pulciņu dalībniekiem būs iespēja strādāt ar jaunākās paaudzes LEGO, SumoBoy un Tetrix robotiem.

2016./2017. mācību gadā skolēniem tiek piedāvāti šādi pulciņi:

 • Datorzinības 1.klasei (1. klase, sešgadnieki);
 • Datorzinību pamati, arī Pārventā (2. – 8. klasei);
 • Datorgrafikas un datoranimācijas pamati (2. – 8. klasei);
 • Digitālā foto un video pamati (2. – 12. klasei);
 • Digitālā mājturība (2. – 12. klasei);
 • Programmēšanas pamati, arī Pārventā (2. – 9. klasei);
 • “Prāta spēles” (2. – 6. klasei);
 • Microsoft IT akadēmija (5. – 12. klasei);
 • Robotika (2. – 12. klasei);
 • 3-dimensiju datorgrafika (8. – 12. klasei);
 • Mājas lapu izveide BEZ programmēšanas (6. – 12. klasei);
 • Mājas lapu un mobilo aplikāciju dizains (7. – 12. klasei);
 • Mājas lapu izveide AR programmēšanu (8. – 12. klasei);
 • Start(IT) programmēšana (8. – 12. klasei).

Ar pulciņu tēmu aprakstiem, vecuma grupu sadalījumu un norises laikiem var iepazīties šeit: www.ej.uz/vdcpulciniem2016. gada 26. Augusts  Pieteikties būs iespējams klātienē, Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, kā arī aizpildot elektronisko reģistrācijas anketu, kas tiks publicēta pirmdien, 29. augustā.

Pēc reģistrācijas ar katru skolēnu vai viņa vecāku individuāli (telefoniski vai e-pastā) sazināsies Digitālā centra atbildīgā persona, lai vienotos par skolēna dalību konkrētos pulciņos un citām formalitātēm.

Skolēnu un viņu vecāki tiek aicināti izdarīt izvēli savlaicīgi, jo vietu skaits pulciņos ir ierobežots. Informācija par pieteikšanos publicēta portālā www.ventspils.lv, kā arī Digitālā centra sociālo tīklu kontos www.draugiem.lv/VDCentrs, www.facebook.com/VDCentrs un www.twitter.com/VDCentrs.

 

 

Turpmākai informācijai:

Guna Stepiņa

Ventspils Digitālais centrs

Tālr.28632351

e-pasts [email protected]

vai

Raitis Roze

Ventspils Digitālais centrs

Tālr. 636 07607

13:48
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by