Sep

Cien. vecāki!

Aicinām Jūs piedalīties Vecāku konferencē  “Mūsdienīgas skolas absolvents: zināšanas, prasmes un vērtības”  4. oktobrī plkst.17.30 Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas aktu zālē

Lai skola attīstītos veiksmīgi, mums nepieciešams Jūsu atbalsts.

Mūsdienīgā skolā ir svarīga skaidri definēta un vienota izpratne par vērtībām, prasmēm un zināšanām, kādām ir jāpiemīt skolas absolventam, lai viņš būtu veiksmīga personība un gūtu panākumus neatkarīgi no tā, kādā profesionālajā jomā viņš plāno darboties pēc skolas beigšanas.

Mēs vēlamies iesaistīt Jūs, cienījamie vecāki, sarunā par to, kādam vajadzētu būt Centra sākumskolas absolventam, lai kopīgā mācību un audzināšanas darbā mēs to varētu īstenot un sagatavot skolēnus mācībām Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā.

Jums būs iespēja paust savu viedokli un redzējumu par šo jautājumu un veidot pieprasījumu kvalitatīvai izglītībai saviem skolēniem.

Klašu audzinātāji piedalīsies konferences 1.daļā un kopā ar Jums domās par skolas attīstību.

Gaidām Jūs!  Centra sākumskolas kolektīva vārdā direktore I.Butkus