Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Dec

18

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

Centra sākumskolas saime!

Gada nogalē, kad dienas lielākā daļa ir ietinusies krēslas villainē, mūsu sirdīs mājo gaisma.   Pelēki mākoņi slīd pār galvu. Tūliņ sāks …….. snigt?  Sniedziņš šogad kavējas! Radīsim baltumu paši! Mācīsim lietum par baltām pārslām pārvērsties. Un kāda ir recepte?  Atrodam kripatiņu cerības, tad sameklējam mieru. Maziņš prieka gabaliņš vēl pieliekams. Un citam dota mīlestība. Un visu beidzot ticība, ka viss izdosies.

Liegi no debesīm snigs… Tik vien vajadzēja — pa mazumam no visa.

Arī pie mums, Ventspils Centra sākumskolā, snieg. Sniega pikas ir mūsu  logos, skolā saimnieko rūķīši ar krāsainām micēm un smaržo pēc pašu ceptām piparkūkām, krāšņi rotājas eglītes.

Un vēl prieks par ikvienu, kas pie mums ar labām domām ienāk.  Ticības sniegpārslu visiem pietiek! Visiem kopā tās mums izdodas radīt!

Ir Ziemassvētku laiks…Kad vārdi,  ko vēlamies teikt, tiek rakstīti sirdī. Kad atmiņām zūd ikdienas rūgtuma garša. Kad atceramies visus savus labos darbus un atveram savas sirdis ticībai, mīlestībai un labestībai.

Lai Ziemassvētku mirdzumā dzimst ticība, cerība un mīlestība jauniem darbiem un sapņiem 2017.gadā!

Centra sākumskolas direktore Ilze Butkus

12:04
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by