Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Mar

27

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

Mūsu 4.a klases skolēni veiksmīgi startē olimpiādē “Tik vai… Cik?” , kas A. Liepas neklātienes matemātikas skolas rīkotās sacensības 4. klašu skolēniem. Olimpiādes mērķis ir veicināt skolēnu interesi par matemātiku, attīstīt matemātisko un loģisko domāšanu, radošumu un iemaņas nestandarta uzdevumu risināšanā.
Pirmās trīs kārtas skolotāja Līga Nēliusa rīkoja skolā.
Ja skolēns 3 kārtās ieguvis vismaz 67 punktus, vai arī vienā kārtā ieguvis maksimālo punktu skaitu, tad skolēns tiek uzaicināts uz 4.kārtu, kas notiek Latvijas 23 vietās. Arī Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā 4.aprīlī notiks zonālā kārta, kurā no Centra sākumskolas 4.a klases piedalīsies 15 skolēni:
Beata Estere Mačtama
Diāna Ivanova
Elisa Hanna Štamere
Emīlija Baļķīte
Gustavs Tīrmanis
Endžija Evelīna Valdmane
Evelīna Kuciņa
Henrijs Lācis
Kate Geiere Milberga
Klāvs Nēliuss
Līva Mazuļčika
Marta Hermansone
Martins Kristofers Krasovskis
Agnese Kalniņa
Sonora Vitenberga
Veiksmi nākošajā posmā!

13:08
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by