Aug

Centra sākumskolas saime!

Vai esat pamanījuši, kā katrs zāles pudurītis un krūmiņš zirneklīšu tīmeklī auklē rasas pērlītes nu jau dzestrajos rītos? Vai esat ieskatījušies dāliju un gladiolu dzirkstošajās acīs?
Vēl jau saules stari mūs lutina, un varavīksne izmet līkumu, bet pavisam drīz dzirdēsim, kā dzērves atvadās no rudens salnām, ieklausīsimies krītošo kastaņu aicinājumā un septembris mūs aicinās gatavoties nopietnam darba cēlienam, jaunam mācību gadam – spraigam un interesantam.
Šogad Centra sākumskolai īpašs gads! Piepildās mūsu sen lolotais sapnis – jauna skolas ēka, kas dos iespēju mums visiem mācīties kopā! Vēl tikai daži satraucoši mēneši ierastajā vidē, un 330 skolēni, 37 pedagogi un 13 skolas darbinieki uzsāks jaunu ierakstu Centra sākumskolas vēsturē Saules ielā 37.
Pēc bezrūpīgā vasaras brīvlaika piedzīvojumiem un jautrības mirkļiem Zinību dienā sagaidīsim 52 pirmklasnieku zinātkāros acu skatienus! Paldies mūsu pirmklasnieku vecākiem, ka esat mums uzticējuši visdārgāko – mūsu nākotni!
Visu audzēkņu vecākiem novēlu būt ieinteresētiem, saprotošiem un gataviem sadarboties.
Skolēnu smaidi un aizrautība ir mūsu skolas krāšņākais zieds lielajā gudrības pušķī visa mācību gada garumā. Lai ikkatram audzēknim jaunajā mācību gadā izdodas trauslo zinātkāres asnu audzēt par Dzīvības koku, kas ne tikai kupli zaļo, bet arī dod vērtīgus augļus nākotnes sapņu piepildījumam.
Šajā straujajā pārmaiņu laikā saviem kolēģiem novēlu būt aktīviem un radošiem, lai jums izdodas savu skolēnu sirdīs un prātos iedegt zinātkāres liesmiņu.

Priecāšos par atkalredzēšanos ar jums Zinību dienā 1. septembrī plkst. 10.00 pie sporta nama “Centrs”.

Skolas direktore Ilze Butkus