Labdien, cienījamie vecāki!

Šogad arī mūsu izglītības iestāde iesaistījusies EMU: Skolā. Tas ir digitāls atbalsta rīks, kas ļauj sekot līdzi bērnu emocionālajām vajadzībām skolā. Ar šī rīka palīdzību skola daudz veiksmīgāk varēs nodrošināt tās funkcijas, kas saistītas ar skolēna izjūtām skolā, piemēram, vai skolēnu “emocionālais trauciņš” neiet pāri, vai skolēna emocionālā, trauksmes, spriedzes slodze ir tāda, kas netraucē skolēna sniegumam, vai arī ir vajadzīgs kāds atbalsts no audzinātājas vai skolas puses.

Tā ietvaros reizi semestrī skolēni un jūs, vecāki, saņemsiet saites ar anketām, kur lūgsim atbildēt uz dažādiem jautājumiem.

Ar rezultātiem varēsim noskaidrot to, vai skolēns tiek galā ar savu šī brīža emocionālo slodzi, vai arī skolēnam ir pārslodze. Rezultāti ļaus saprast, kā jūtas katrs skolēns atsevišķi un visa klase kopā.

Neviens neredzēs atbildes uz konkrētiem jautājumiem, rezultāti būs pieejami tikai apkopotā veidā. Nedēļu pēc anketēšanas noslēguma Jūs saņemsiet e-pastā rezultātus apkopotā veidā par Jūsu bērnu.

Skrīnings ir daļa no mācību procesa – bērna emocijas ir svarīgas, lai saprastu, kā var palīdzēt skolēnam labāk mācīties. Sekot līdzi skolēna emocionālajai labbūtībai ir ar likumu noteikts skolas pienākums.