Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
May

28

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

Apsveicam ar 1.vietu 2.a klasi Ventspils muzeja konkursā melnā Sivēna Balva!

Pirmdien, 25.maijā noslēdzās Ventspils pirmskolu un sākumskolu konkurss Melnā Sivēna balva, kurā nosauktās mērķauditorijas mācību gada garumā sacenšas par čaklāko muzejpedagoģisko programmu apmeklējumu Ventspils muzejā.

Amatu mājā, Piejūras brīvdabas muzejā, H.Dorbes memoriālajā muzejā un Livonijas ordeņa pilī mācību gada laikā ventspilnieku apmeklētas bija 130 muzejpedagoģiskās nodarbības.
Šogad pirmskolu starpā aktīvākie muzeja apmeklētāji bija pirmsskolas izglītības iestādes Rūķītis 12.grupa, Eglītes 7.grupa un Vāverītes 8.grupa. Sākumskolu vidū visčaklākās bija Ventspils 6.vidusskolas 3.b un 4.a klases un Centra sākumskolas 2.a klase. Konkursa noslēgums tiek organizēts kā neliela sacensība un visi noslēguma dalībnieki iegūst balvas. Dažādus Ventspils muzeja vai sadarbības partneru īpašos piedāvājumus, piemēram, Nakts stundu muzejā vai Pastaigu Slīteres takās ar zoologu Vilni Skuju un gardās un īpašās kafejnīcas Ostas23 tortes!

13:06
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by