Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Dec

16

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

No 2015.gada decembra ir mainīta kārtība, kā skola informē Ventspils autoostu par skolēniem, kuriem nepieciešama mēnešbiļete braukšanai sabiedriskajā transportā.
Izziņa no skolas katram bērnam vairs nebūs vajadzīga. Turpmāk skolai līdz katra mēneša 20.datumam jāaizsūta viens saraksts uz autoostu, kurā norādīti visi skolēni, kuriem nepieciešama mēnešbiļete. Sarakstā norādīsim tos skolēnus, kuri jau iepriekš ir iegādājušies mēnešbiļetes. Ja ir kāds skolēns, kuram iepriekš nav bijusi vajadzība iegādāties mēnešbiļeti, tad līdz 19.datumam iepriekšējā mēnesī par to jāpaziņo skolas lietvedei kancelejā vai pa tālruni 63629937.

15:45
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by