Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Sep

5

Posted by admin, and filed under Aktualitātes

maize

Cienījamie vecāki, skolēni un skolas darbinieki!

Skola – tas ir ceļš pretī zināšanām, kuras palīdz izprast apkārtējo pasauli, dzīvi, sevi pašu. Tas ir aizraujošs ceļojums pretī nezināmajam un jaunajam, atklājumiem pilns laiks. Zenta Mauriņa ir teikusi: “Ceļot prot tas, kā sirds ir redzīga un kā acs prot apstāties un svētīt. Ceļot prot tas, kas savu sirdi prot atraisīt. Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā.”

Lai drošāk un pārliecinošāk varētu veikt šo zināšanu ceļu, Zinību dienā katrai klasei tika dota līdzi ceļamaize. Lai ceptu maizi, ir vajadzīgi rīki, galvenais – abra. Abru senatnē doba no pāršķelta koka stumbra, visbiežāk no apses vai oša, jo šīs koksnes mīklai nedod nekādu piegaršu un piešķir tai spēku. Dodot ceļamaizi līdzi šajā mācību gadā, vēlamies, lai mūsu skolēni ir atvērti, ieinteresēti un zinātkāri.

Lai visiem veiksmīgs jaunais mācību gads!

Ventspils Centra sākumskolas direktores p.i. Liāna Biezbārde

22:03
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by