Uz sākumu
Insert AdSense Ads Here
fresh
fresh
Sep

19

Posted by admin, and filed under Aktualitātes
Piektdien, 21.septembrī, plkst. 10:00 Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā notiks Olimpiskā diena Ventspilī. Šāda diena tiek rīkota, lai vairotu jauniešu interesi par sportu un Olimpisko kustību. Olimpiskās dienas devīze Latvijā ir “Teniss vieno!”
Olimpiskās dienas norise sāksies ar svinīgu līniju, Olimpisko himnu, ka arī Ventspils pilsētas pašvaldības vadītāju uzrunu. Pēc tam plkst. 10:10 sāksies rīta vingrošana, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.
Olimpiskās dienas norises vietas:
 
1. – 4.klašu skolēni – vispārizglītojošo skolu sporta bāzēs;
5. – 12.klašu skolēni – pilsētas stadionā
Vairāk informācijas pie klašu audzinātājiem
5af9342fb243c
17:42
Tags:
fresh

Comments are closed.

fresh
 
fresh
Ventspils Centra pamatskola
Designed by