eu_flag_erasmus_vect_pos Projektu līdzfinansē ES

Erasmus+ KA2 stratēģiskais skolu sadarbības partnerību projekts  „I KNOW WHAT I WANT TO BE”

(Es zinu,  par ko vēlos kļūt).

Projekta līguma numurs: 2015-1-IT02-KA219-015441_3

Projekta īstenošanas laiks: no 2015. gada 1. septembra līdz 2018. gada 28. februārim.

Projektam piešķirtais finansējums:  19 815,00 EUR

Projekta mērķis:  atrast veidu kā ar eksperimentālām mācību metodēm izglītot skolēnus iespējami agrīnā vecumā un virzīt viņu attīstību, lai skolnieks apzinātos savu identitāti, lai stiprinātu spēju izdarīt pareizo izvēli. Izzināt un paplašināt zināšanas par teritoriālo, sociālo un kultūrvidi.

Projekta rezultāti: E-gramāta, projekta mājas lapa, Edmodo platforma, projekta logo

E-grāmata ar materiālu apkopojumu skolotājiem (vadlīnijas- stundu plāni par tēmām IDENTITĀTE, INDIVIDUĀLĀ IZVĒLE, DARBA TIRGUS, IZGLĪTĪBA UN MĀCĪŠANAS VIRZIENI/iespējas, kuri izmantoti projekta aktivitāšu laikā; rūpīgi izstrādātas profesiju kartes,, aktivitāšu apraksti, portfolio, vērtēšanas apraksti, mācību tēmas).

Tās būs  vadlīnijas, ar materiāliem par darbu, kas tiks veikts katrā dalībvalsts skolā; tās būs pielietojamas ikvienā mācību iestādē, kura vēlēsies īstenot apmācību pēc programmas Agrīnās Virzības ceļi. Materiālu apkopojums būs tulkots angļu un katras partnervalsts valodā.  Apkopotie materiāli tiks  veidoti kā projekta  sasniegumi. Daļu no  šiem materiāliem būs veidojuši skolnieki – video, fotogrāfijas, e- grāmatas… un būs kā apliecinājums tam, ka progresīvas rezultāts panākams ar dažādām aktivitātēm.

Projekta mājas lapā tiks apkopoti visi materiāli , kurus veidos skolnieki, katra dalībvalsts skola nodrošinās tulkojumu angļu valodā. Būs kopēja mājas lapa ar savienojuma iespēju/saiti ar katra partnera  skolas mājas lapu.

Edmodo platforma paredzēta kā projekta galaprodukts, kas darbosies kā konsultatīva vietne, jo tur tiks apkopotas visas projekta aktivitātes. Šajā platformā būs iekļauta informācija par karjeras izvēles iespējām  7 dalībvalstīs, kas atrodas dažādos ģeogrāfiskos punktos. Šos materiālus būs iespējams  lejuplādēt no projekta platformas un platformā būs iespējamas  konsultācijas.

PROJEKTA LOGO

Lai izveidotu projekta logo,  tiks organizēts konkurss starp visu dalībvalstu skolu skolniekiem. Logo būs redzams  gan platformā, gan mājas lapā un ikvienā projekta rezultātā/sasniegumā.

Itālojas logo

Projekta koordinators:  Italy, Maniago, ISTITUTO COMPRENSIVO DI MANIAGO,  kontakpersona  Anna Maria Locatello

Projekta partneri:

Latvija, Ventspils, Ventspils Centra sākumskola , kontakpersona Ligita Valtere

Denmark, Skælskør, Eggeslevmagle Skole, kontakpersona Larsen John

Finland, Siilinjärvi, Kasurilan koulu, kontaktpersona Marja Rytivaara

Romania, Braila, Gradinita cu program prelungit nr. 36, kontaktpersona Oana Vanghele

Turkey, Ankara, Ozel Bilkent Ortaokulu, kontaktpersona Ufuk Yakar

United Kingdom, Newcastle, Grasmere Academy, kontakpersona Lisa Judson

United Kingdom, Caedraw Primary School, Merthyr Tydfil, kontaktpersona Wendy Murray